Zagadki zamknięte w pokoju

Pokój zagadek lub jak kto woli escape room to rozrywka, która w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością wśród wielu użytkowników. Trzeba przyznać, że rozrywka jest naprawdę udana, bowiem człowiek może sobie samemu udowodnić, że jest w stanie rozwiązać najróżniejsze zagadki.

porywajaca przygoda w escape roomie

Oczywiście w escape room nie rozwiązujemy łamigłówek samemu w pojedynkę, lecz w grupie. Kto może należeć do takiej grupy? To tylko zależy od Was. Ale oprócz nas samych musi to być minimum jeszcze jedna osoba, bowiem minimum dwie osoby zawsze wpuszczane są do danego pokoju zagadek. Choć znajdziemy również escape room gdzie zagra równocześnie nawet osiem czy dziesięć osób. Osobiście uważam, że cztery osoby to najlepsza ilość do gry – nie za dużo i nie za mało.

Do pokoju zagadek możecie zabrać ze sobą męża, żonę, dziewczynę, chłopaka, przyjaciół, a nawet…dzieci. Tak, są nawet takie specjalne zagadkowe pokoje dla najmłodszych, takich kilkuletnich pociech, które również chcą sobie (czy może bardziej dorosłym) udowodnić, że coś maja w głowie i poradzą sobie z najtrudniejszymi zagadkami. Oczywiście, ich łamigłówki dostosowane są do ich wieku.

Jeśli spodobał Ci się pomysł i interesuje Cię gra w escape room w mieście Kraków to oferta Lost Room skierowana do wszystkich mieszkańców tego miasta, jak również do turystów będzie trafionym wyborem. Więcej o pokojach typu escape room od Lost Room Kraków przeczytasz na: http://www.lostroom.pl/.

Chcesz skorzystać z wizyty w takim pokoju zagadek i zagrać w escape game? Poszukaj opisów pokoi, wybierz najlepszy i zarezerwuj go na wybrany przez siebie termin online. Nie będziesz miał z tym jakichś specjalnych trudności, bowiem Kraków jest miastem znanym z tego typu rozrywek i znajduje się tutaj całkiem sporo escape roomów.

Skąd przyszła do nas moda na takie miejsca? Oczywiście, zza wielkiej wody. Ale w sumie w takich pokojach nie ma nic złego i każdy z Was może się w nim świetnie bawić, przeżywając wspólną przygodę z bliskimi.