Słodycze reklamowe na imprezach okolicznościowych

Każdy z nas od czasu do czasu ma ochotę na słodki drobiazg, który zapewni nam chwilę relaksu i zastrzyk energii. Zamiłowanie do słodkości już dawno dostrzegli eksperci od spraw marketingu, którzy oprócz szeregu reklamowych akcesoriów, takich jak długopisy, notatniki, kubki czy podkoszulki, coraz częściej w swojej ofercie mają… Słodycze! Czekoladki, krówki czy cukierki reklamowe świecą triumfy wśród skutecznych metod promocji – trudno się dziwić, bo odrobinę słodkości z pewnością zapamiętamy lepiej, niż na przykład wizytówkę.


Słodycze reklamowe coraz częściej są także wykorzystywane w imprezach okolicznościowych takich jak chrzest, ślub czy komunia. Ogromną popularnością cieszą się krówki ślubne – wśród ich plusów młode pary wymieniają przede wszystkim łatwość zaprojektowania wzoru, który będzie korespondował z motywami przewodnimi i stylem naszego ślubu i wesela. Krówki ślubne są uwielbiane nie tylko przez dorosłych, ale przede wszystkim przez dzieci – dziewczynki z kwiatami coraz częściej oprócz kwiatów niosą właśnie koszyk słodkości. Z tego samego powodu krówki i inne cukierki reklamowe mogą zostać wykorzystane przy organizacji urodzin, balu maskowego czy kinderbalu dla najmłodszych!

Jedno jest pewne – słodycze ślubne mają mnóstwo zastosowań, a że trudno im się oprzeć, z pewnością zostawią pozytywne wrażenie zarówno na naszych gościach, jak i, jeśli mamy cal marketingowy, na potencjalnych klientach. Dlatego na krówkach oprócz nazwy czy logo firmy, warto umieścić także detale kontaktowe, takie jak numer telefonu, email czy adres.